Aktuality

Palác Kobližná v GrandRealCity

V novém čísle GrandReality si můžete přečíst o projektu Palác Kobližná, u kterého jsme exkluzivním prodejcem. Dozvíte se například, že pro Vás připravujeme Dny otevřených dveří 25. až 27. května 2018 a že v těchto dnech můžete využít jedinečnou slevu 7% na všechny jednotky.  

Neopakovatelná akce! Prodej komerčního prostoru s bonusovou slevou!

V rámci doprodeje vyhlašujeme slevovou akci na poslední volný komerční prostor v bytovém domě Domino v Brně za zvýhodněnou cenu. Využijte této jedinečné nabídky! Nabízíme bonusovou slevu 500 000,- Kč na tuto nebytovou jednotku. Akce je platná do 31.3.2018. Více informací ZDE

Palác Kobližná

V centru Brna, na ulici Kobližná vzniká exkluzivní bytový dům plný luxusních bytů s plnou vybaveností a my jsme poctěni, že Vám můžeme tyto byty nabídnout k prodeji v exkluzivním zastoupení. Více o projektu se dozvíte na webu www.palac-koblizna.cz nebo v aktuálním vydání GRAND RealCity.

Bonusová sleva 250.000,- Kč na komerční prostor bytového domu Domino

V bytovém domě Domino na ul. Francouzská v Brně nabízíme poslední volný komerční prostor za zvýhodněnou cenu. Využijte této jedinečné nabídky! Nabízíme bonusovou slevu 250 000,- Kč na tuto nebytovou jednotku. Nyní cena 5 490 000,- Kč, cena po slevě 5 240 000,- Kč. Akce je platná do 30.11.2017 Více ZDE

The Distinguished Gentleman’s Ride

Nechali jsme se inspirovat a tento rok podporujeme finanční částkou The Distinguished Gentleman’s Ride, která se pořádá na podporu výzkumu rakoviny prostaty, druhou nejčastěji diagnostikovanou rakovinou u mužů. Pod záštitou největší zdravotnické organizace pro muže Movember Foundation můžete pomoci i VY… jakoukoliv částkou.  

Prodáme i Vaši nemovitost!

Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost?  Neváhejte nás kontaktovat! PRODÁME I VAŠI NEMOVITOST. vyslechneme vaše požadavky a potřeby vysvětlíme právní souvislosti prodeje/pronájmu nemovitosti poradíme s prodejem, pronájmem nemovitostí a pozemků zařídíme za vás potřebné smluvní záležitosti pomoc s financováním – praxe 20 let kvalitní a rozsáhlá inzerce energetický průkaz znalecký odhad diskrétnost!

Pro našeho klienta poptáváme rovinatý pozemek

Pro našeho klienta poptáváme rovinatý pozemek vhodný k umístění bydlení, rekreace, privátních stájí, na hezkém místě o rozloze od 15 000m2 do 50 000m2.  Lokalita: Brno – město a Brno – venkov, s dostupností IDS. 

Den Otevřených dveří BD DOMINO se vydařil

Den otevřených dveří v bytovém domě DOMINO na ulici Francouzská se vydařil jak ke spokojenosti developera, tak i návštěvníků. Všem, kteří si přišli byty prohlédnout, děkujeme. Níže si můžete prohlédnout fotografie již dokončených bytů a společných prostor.