Komerční prostor 120m2 BD Domino, ul. Francouzská, Brno

NABÍDKA VLOŽENA 30.10.2017
STAV Prodáno
TYP Komerční
CENA Info o ceně v RK Kč za nemovitost
ADRESA Brno, Francouzská
MAKLÉŘ Martina Lagová, Dis., 777 007 712
POZNÁMKA

- k ceně je nutné připočítat + 4% daň z nabytí nemovitosti

Prodej komerčního prostoru v novém projektu "Bytový dům DOMINO" na ulici Francouzská, celková plocha 119,9 m2. Rozměry: pronajímatelná plocha 59,8 m2, pronajímatelná plocha podzemní podlaží přístupné po schodech 42,8m2, předsíň 2,1 m2,WC 1,1 m2,zázemí 14,1m2.

Bytový dům Domino se nachází v Brně Zábrdovicích v zastavěné části na ulici Francouzské. Parcela má obdélníkový půdorys a je orientována směrem k jihu. Poloha domu umožňuje jeho snadnou dostupnost a obsluhu individuální i městskou dopravou.
Dům má dvě schodišťová jádra opatřená výtahy. Do ulice jsou umístěny obývací pokoje a terasy bytů, do dvorní části pak ložnice s balkony. V přízemí objektu jsou kromě vstupů umístěny i servisní prostory, průjezd do dvorní části a obchodní jednotky. Dům má jeden vstup z ulice umožňující přístup k oběma schodišťovým jádrům.
Výstavbou bytového domu DOMINO bude realizován kvalitní bytový objekt na místě s velkým potenciálem – dobrou dostupností z centra, bezproblémovou dopravní obslužností, klidnou polohou a dalekými výhledy na centrum Brna.