Prodej ateliéru 2+kk, BD Domino ul. Francouzská, Brno

NABÍDKA VLOŽENA 16.10.2017
STAV Prodáno
TYP Byty
CENA 3 430 000 Kč za nemovitost
ADRESA , Francouzská
MAKLÉŘ Martina Lagová, Dis., 777 007 712
POZNÁMKA

+ 4% daň z nabytí nemovitosti

Prodej ateliéru 2+kk, 2.NP (AT č. 3) v novém projektu "Bytový dům DOMINO" na ulici Francouzská, celková plocha 68 m2. Rozměry:chodba 7,2 m2, část A s kk 33,5 m2, sklad 2,5 m2, koupelna 3,8 m2, WC 1,1 m2, část B 14,8 m2, balkon 2,4 m2, sklep 2,9 m2.

Bytový dům Domino se nachází v Brně Zábrdovicích v zastavěné části na ulici Francouzské. Parcela má obdélníkový půdorys a je orientována směrem k jihu. Poloha domu umožňuje jeho snadnou dostupnost a obsluhu individuální i městskou dopravou.
Dům má dvě schodišťová jádra opatřená výtahy. Do ulice jsou umístěny obývací pokoje a terasy bytů, do dvorní části pak ložnice s balkony. V přízemí objektu jsou kromě vstupů umístěny i servisní prostory, průjezd do dvorní části a obchodní jednotky. Dům má jeden vstup z ulice umožňující přístup k oběma schodišťovým jádrům.
Dům je zajímavý i svým barevným řešením. Je komponován v bílé a černé barvě (proto název DOMINO) s akcentem červené barvy ve schodišťových jádrech. Uměřenou bílou fasádu doplňuje elegantní černý obklad parteru domu a černo bílá kombinace je promítnuta i do společných prostor domu.
Francouzská okna na balkony, snížené parapety ostatních oken, vytváří směrem do ulice dobře zapamatovatelnou, originální fasádu.
Silueta domu DOMINO ustupuje směrem k horním patrům a vytváří tak průběžné terasy orientované směrem k výhledům na brněnské panorama. Uskakující linie směrem do ulice zajišťuje dobré oslunění ze západní strany.
Výstavbou bytového domu DOMINO bude realizován kvalitní bytový objekt na místě s velkým potenciálem – dobrou dostupností z centra, bezproblémovou dopravní obslužností, klidnou polohou a dalekými výhledy na centrum Brna.

CENA ... 3.430.000,- Kč včetně provize, včetně poplatků, včetně DPH, včetně právního servisu + 4% daň z nabytí nemovitosti