Prodej bytu 1+kk 46 m², Kobližná, Brno

NABÍDKA VLOŽENA 26.4.2019
STAV Volné
TYP Byty
CENA 3 825 000 Kč za nemovitost
ADRESA Brno, Kobližná
MAKLÉŘ Dominik Tyl, 736 124 954
POZNÁMKA

za nemovitost, + provize RK, včetně poplatků, včetně právního servisu

Prodej bytu 1+kk pronajatého za 15.000,- Kč + energie v centru města Brna na rohu ulic Kozí a Kobližná.

Tam, kde tepe život a setkávají se přátelé. Prestižní lokalita v historickém centru Brna, lukrativní adresa na hranici pěší zóny a parkování. Navíc klidová zóna se zahradou a kavárnou ve vnitrobloku nebo recepce a kamerový systém pro vaše bezpečí. Představujeme PALÁC KOBLIŽNÁ, exkluzivní rezidenci s byty, obchodními prostory a maximálním komfortem pro tu nejnáročnější klientelu.

Nově vznikající residenční komplex je ideálním místem pro ty, kteří preferují luxusní bydlení a trendy život na lukrativní adrese v centru Brna. Největším lákadlem je nejen poloha, ale i jedinečná dobová architektura, volba použitých materiálů a dokonalá kvalita provedení. Původní, architektonicky výrazná stavba vznikla v roce 1993 jako reprezentativní bankovní dům. Atmosféra luxusu a nadstandardu bude cítit ze samotných impozantních společných prostor, obložení mramorem nebo nerezových schodišť a dalších designových prvků. V projektu se počítá s celkem 56 velkorysými byty, kancelářemi a přízemními obchodními prostory. Jednotlivé jednotky budou orientovány jak do ulic Kozí a Kobližná, tak do vnitrobloku. Dostatek úložných prostor a sklepní kóje jsou už jenom samozřejmostí. Projekt Palác Kobližná započíná novou etapu rezidenčního bydlení a navrací život a hodnoty luxusu, výjimečným místům a architektuře. Buďte u toho s námi. Kupujete část centra Brna, kupujete jeho historii.

V projektu exkluzivně nabízíme k prodeji byt orientovaný do ulice Kozí, dispozice 1+kk a výměra 45,8 m2 - prodejní označení 4.11.