Prodej činžovního domu 934 m² – Karlovice

NABÍDKA VLOŽENA 20.3.2019
STAV Volné
TYP Domy
CENA 12 726 000 Kč za nemovitost
ADRESA Karlovice u Vrbna,
MAKLÉŘ Dominik Tyl, 736 124 954
POZNÁMKA

cena za nemovitost, včetně provize, včetně poplatků, včetně právního servisu

Jedná se o 3 podlažní byzový dům (celkem 12 bytů). Objekt prošel celkovou velmi zdařilou rekonstrukcí a modernizací, a to v letech 2010 -2018, (nová střecha, zateplení, fasáda, elektřina, topení, voda, společné prostory a zázemí objektu, kotelna včetně rekonstrukce a modernizace jednotlivých apartmánů). Objekt se nachází na vlastním pozemku a jsou k dispozici pro návštěvníky i venkovní atrakce jako altánek, gril či venkovní bazén a vířivka (Whirlpool). V 1.PP je umístěná vířivka k celoročnímu využití společně s infra saunou a sprchou. Dále jsou zde k dispozici dvě společenské místnosti (dětský koutek, šipky, stolní fotbal a další), lyžárna včetně ohřívače na lyžáky. Technické zázemí objektu (prádelna, kotelna - kotel na tuhá paliva), skladovací prostory. Objekt je napojen na kanalizaci, vodovod a elektřinu. Plyn není v obci zaveden, topení je řešeno rozvodem přes kotel na tuhá paliva, energetická třída C. Je zde zavedena Wi- Fi.

1.NP - 5 apartmánů

2.NP - 5 apartmánů

3.NP - 2 apartmány

- všechny apartmány jsou kompletně moderně vybaveny (po kompletní rekonstrukci), malá

kuchyňka včetně nádobí, el. sporák včetně el. trouby, lednice, mikrovlnka, dvojlůžko -

jednolůžko, jídelní stůl a židle, TV někde navíc křesílko a některé apartmány mají vlastní balkón/ terasu s výhledem na okolí. Koupelna (sprchový kout, umyvadlo, otopný žebřík), fén, zásobník na vodu, plovoucí podlahy. Dispozicí a vybavením splňují požadavky i náročnější klientely o čem vypovídá i vysoké hodnocení na BOOKING.com.

Parkovaní zajišťuje uzamčený areál. V restauraci vedle objektu je také možnost objednat si denní menu. Pro své výhody je tento komplex vyhledávanou a oblíbenou destinací a má i řadu svých dlouholetých klientů, kteří se na místo rádi vracejí.

Sjezdovka se nachází nedaleko cca 4 km od objektu v obci Vrbno pod Pradědem – součástí

komplexu je i moderní postavená restaurace a půjčovna lyžařského vybavení, aquapark se

nachází v Bruntálu, www.aquaparkbruntal.cz, rovněž je k dispozici termální bazén v Karlově Studánce. Ve vzdálenosti 1 km se nachází EKO Farma, která jednak nabízí bioprodukty k prodeji, tak i možnost projížďky na koních pro děti i dospělé. Možnost i letních aktivit: turistika, houbaření, koupání, cyklostezky a další výhody zdejší lokality/přírody. Doporučujeme osobní prohlídku objektu. Více info telefonicky.