Prodej komerčního komplexu, Tvarožná

NABÍDKA VLOŽENA 12.12.2017
STAV Volné
TYP Komerční
CENA 6 200 000 Kč za nemovitost
ADRESA Tvarožná,
MAKLÉŘ Lenka Kocí, 602 763 890
POZNÁMKA

+ daň z nabytí nemovitosti
+ DPH
+ provize RK

Se souhlasem majitele si dovolujeme nabídnout k prodeji komerční komplex, který se skládá ze dvou hal (skladů) se samostatnými vstupy o výměrách 115 a 84 m2 a kancelářské budovy se sociálním příslušenstvím o výměře 167 m2, z toho jedna kancelář má samostatný vchod (byla využívána pro správce objektu). Komplex leží pozemku o celkové výměře cca 1 500 m2 (oplocen a monitorován) na okraji obce Tvarožná nedaleko Brna, velmi dobrá dopravní dostupnost po silnici či dálnici D1 od Brna směrem na Vyškov (poblíž motorestu Rohlenka).

V objektu byly postupně provedeny rekonstrukce – nový kotel na elektřinu, nové sociální zázemí (sprcha,wc) plastová okna, zateplení, sádrokartonové podhledy, podlahy, výmalba.. Je zde vlastní studna, vlastní septik.

Přístup z hlavní silnice je možný i pro nákladní, příp. kamionovou dopravu, možnost parkování vozidel. Okolo stavby jsou venkovní zpevněné plochy vhodné pro skladování.

Tento komplex je vhodný např. pro autoopravnu, sklady, drobnou výrobu, distribuční centrum atp. Objekt bude volný od ledna 2018.

Více informací Vám poskytneme na vyžádání, ohledně financování můžeme nabídnout bezplatnou a nezávaznou poradu u naší úvěrové specialistky.

Po domluvě Vám objekt velmi rádi ukážeme.

Cena 6.200.000,- Kč + DPH
+ daň za nabytí nemovitosti
+ provize RK