Prodej novostavby bytu 2+kk, nově zařízeno

NABÍDKA VLOŽENA 23.11.2017
STAV Prodáno
TYP Byty
CENA 4 190 000 Kč za nemovitost
ADRESA Brno, Francouzská
MAKLÉŘ Martina Lagová, Dis., 777 007 712
POZNÁMKA

vč. právního servisu
+ 4% daň z nabytí nemovitosti
+ provize

Slunný byt v novostavbě BD Domino na ul. Francouzská v Brně. Byt je s pomocí interiérového designera velmi vkusně zařízen novým nábytkem a kuchyňskou linkou. Nachází se ve 4. nadzemním podlaží, orientace jih a sever. Novostavba bytu je provedena ve vysokém standardu. Zařizovací předměty jsou značky Villeroy a Boch, podlahy dřevěné třívrstvé lamelové.

Plocha místností je: hala 7,2m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem 30,4m2, komora 2,5m2, koupelna 3,8m2, WC 1,1m2, ložnice 14,8m2, balkon 2,4m2, balkon 3,4m2, sklep 2,7m2.

Čistá plocha bytu .. 59,8m2 + balkony 2,4 a 3,4m2 + sklep 2,7m2, celkem 68,3m2

V obývacím pokoji je nová sedačka se stolkem a kusovým kobercem béžové barvy, dřevěný jídelní stůl se čtyřmi židlemi, úložný prostor skříně (možné umístit v ložnici) a dále kuchyňská linka s dřevěnou pracovní deskou a s navrženým rozšířením pro barové židličky. Kuchyňská linka je moderní, s lesklými dvířky, kvalitním kováním a vestavnými spotřebiči – trouba, myčka, lednice s mrazničkou, digestoř a varná deska. V prostoru chodby je domovní barevný videotelefon, zrcadlo a úložné prostory na boty. Ložnice je velmi útulná, zařízena manželskou postelí včetně matrací a povlečení. Vše je naprosto nové. Dále je zde dřevěné komoda s lesklými dvířky. Vedle postele jsou dva dřevěné noční stolky, nad nimi lampičky osvětlení a pokoj zútulňuje fialový koberec. V ložnici a obývacím pokoji jsou již vyřešeny závěsy béžové barvy a bílé záclony. Doplňky interiéru jsou součástí ceny – zlatá váza v ložnici, kulaté dekorace na stolcích, obrazy, svícny a ubrus v kuchyni,

Poloha domu umožňuje jeho snadnou dostupnost a obsluhu individuální i městskou dopravou. Dům má dvě schodišťová jádra opatřená výtahy. Do ulice jsou umístěny obývací pokoje a terasy bytů, do dvorní části pak ložnice s balkony. V přízemí objektu jsou kromě vstupů umístěny i servisní prostory, průjezd do dvorní části a obchodní jednotky. Dům má jeden vstup z ulice umožňující přístup k oběma schodišťovým jádrům. Dům je zajímavý i svým barevným řešením. Je komponován v bílé a černé barvě (proto název DOMINO) s akcentem červené barvy ve schodišťových jádrech. Uměřenou bílou fasádu doplňuje elegantní černý obklad parteru domu a černo bílá kombinace je promítnuta i do společných prostor domu. Francouzská okna na balkony, snížené parapety ostatních oken, vytváří směrem do ulice dobře zapamatovatelnou, originální fasádu. Silueta domu DOMINO ustupuje směrem k horním patrům a vytváří tak průběžné terasy orientované směrem k výhledům na brněnské panorama. Uskakující linie směrem do ulice zajišťuje dobré oslunění ze západní strany. Výstavbou bytového domu DOMINO bude realizován kvalitní bytový objekt na místě s velkým potenciálem – dobrou dostupností z centra, bezproblémovou dopravní obslužností, klidnou polohou a dalekými výhledy na centrum Brna.

V domě je dále k dispozici kolárna/kočárkárna – společné prostory.

Kategorie BD je B – velmi úsporná. Průkaz zajišťujeme, prozatím uvádíme kategorii G.

Ihned k nastěhování