Prodej RD 8+kk a 2+1, Kanice u Brna

NABÍDKA VLOŽENA 7.11.2017
STAV Volné
TYP Domy
CENA 8 350 000 Kč za nemovitost
ADRESA Kanice,
MAKLÉŘ Ing. Jana Ježková, 777 224 545
POZNÁMKA

včetně právního servisu
+ 4% daň z nabytí nemovitosti
+ provize

Prodej rodinného domu 8+kk v 1NP, byt 2+1 a provozovna v 1PP, Kanice u Brna.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji exkluzivní nemovitost, rodinný dům, navržený podle metody feng-shui, s prostornou terasou a dále možností dostavby garáže, zapuštěného bazénu, krbu a předokenních žaluzií. Rodinný dům je samostatně stojící, bezbariérový, umístěný ve vyhledávané lokalitě obytné zástavby obce Kanice. Jedná se o klidnou lokalitu s možností vyjít do přírody na procházky a s krásným výhledem z terasy na protější kopce s lesy. Dům bychom mohli rozdělit na pět částí:

Byt 1NP: Bezbariérové podlaží má nestandardní výšku 3m, která zajišťuje vzdušnost prostoru a současně krásné prosvětlení velkými okny. Prostor se skládá ze zádveří, dále se vchází do velmi prostorné haly spojené s obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní a vzdušné pracovny s výhledem do přírody a přímým vstupem na terasu. V obývacím pokoji jsou velká franc.okna se vstupem na prostornou terasu a dále franc.okna z jídelny s přímým vstupem na terasu u vstupu. Z haly je dále vstup na samostatné WC s umývátkem a do luxusní, velmi prostorné koupelny, kde je za dveřmi umístěna skříň na celou výšku místnosti, u okna dvojumyvadlo, toaleta a bezbariérový sprchový kout. Ve skříni za dveřmi je umístěna pračka, dále možnost umístění sušičky. V koupelně jsou dvě velká okna, před nimi možný prostor k dodatečnému provedení vany. Na patře jsou dále dva útulné dětské pokoje, ložnice s rohovým oknem a za posuvnými dveřmi haly šatna včetně okna.

Byt 1PP: Prostor bytu byl pronajímán, vchod do zádveří je v současné chvíli společný s provozovnou. Lze však dodělat samostatný vchod z druhé strany a užívat bezbariérově. Ze vstupních dveří se nyní vchází do společného zádveří jak pro byt, tak pro provozovnu. Ze společného zádveří vcházíme do prostorného zádveří určeném pouze pro byt. Z něho dále do koupelny se sprchových koutem, umyvadlem a přípravou pro pračku. Byt má také samostatné WC s umývátkem. Chodbou procházíme do místnosti kuchyně s jídelním koutem, kde je možnost umístit pracovní stůl, navazující místností je obývacího pokoj s přímým vstupem na terasu a k vlastní brance do ulice. Za obývacím pokojem je ložnice.

Provozovna: Dříve zde měla majitelka provozovnu pro přípravu potravin, využití prostoru lze ponechat (výroba cukroví, rozvoz jídla apod), případně lze rekonstrukcí zřídit další bytovou jednotku. Samozřejmostí je výlevka, WC a umyvadlo. Provozovna má vlastní vstup a dále společný vedlejší vstup a zádveří pro byt v 1PP

Parkování, garáž, zahrada – možnost vybudovat bazén

Kontaktujte mne, prosím, pro bližší a rozsáhlejší informace. Popisu domu je velmi obsáhlý a bohužel se nelze dostat do max. počtu znaků inzerátu.

Občanská vybavenost – škola, školka, obchod s potravinami, zubař, obvodní lékař, dostupnost MHD IDSJMK, autem do Brna 7min, k dálnici 20min, vlakem z Bílovic 15-20minut vč. cesty k vlaku

Sítě – elektřina, plyn, obecní vodovod a kanalizace, internet místní zřizovatel

Velikost pozemku 610m2, zastavěná plocha 194m2.

PENB zajišťujeme.