Pronájem komerčního komplexu Tvarožná

NABÍDKA VLOŽENA 22.4.2018
STAV Volné
TYP Komerční
CENA 40 000 Kč za měsíc
ADRESA Tvarožná,
MAKLÉŘ Dominik Tyl, 736 124 954
POZNÁMKA

+ DPH, + provize RK, + jistota

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu komerční komplex, který se skládá ze dvou hal (skladů) o výměrách 115 a 84 m2 se samostatnými vstupy, a dále kancelářské budovy se sociálním příslušenstvím o výměře 133 m2, z toho jedna kancelář má samostatný vchod a je vybavena samostatným sociálním zázemím a kuchyňskou linkou (byla využívána jako byt pro správce objektu). Komplex leží na oploceném a alarmem zabezpečeném pozemku o celkové výměře cca 1 500 m2 na okraji obce Tvarožná nedaleko Brna - velmi dobrá dopravní dostupnost po silnici či dálnici D1 od Brna směrem na Vyškov (poblíž motorestu Rohlenka).

V objektu byly postupně provedeny rekonstrukce – nový kotel na elektřinu, nové sociální zázemí (2x koupelna, wc), plastová okna, střecha, zateplení, sádrokartonové podhledy, podlahy, výmalba.. Je zde vlastní studna, vlastní septik.
Přístup z hlavní silnice je možný i pro nákladní, příp. kamionovou dopravu, možnost parkování vozidel. Okolo stavby jsou venkovní plochy - možno užívat pro skladování.
Tento komplex je vhodný např. pro autoopravnu, sklady, drobnou výrobu, distribuční centrum atp.
Je volný, pro nového nájemce ihned k dispozici. Majitel požaduje jistotu ve výši 2 nájmů.
Pro více informací, příp. prohlídku nás neváhejte kontaktovat.