Notice: Funkce add_theme_support( 'post-formats' ) nebyla použita správným způsobem. Musíte poskytnout seznam formátů příspěvku. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.6.0.) in /home/www/l-kontakt.cz/www/wp-includes/functions.php on line 5313
Nové byty v Kloboukách u Brna - L-KONTAKT s.r.o.

Nové byty v Kloboukách u Brna

30 km od Brna se v malebném údolí dvou kopců Šumberk a Nedánov nachází náměstí města Klobouky u Brna, kde mohou noví obyvatelé půdních bytů najít komfortní a bezpečný domov. Tato památková část města je spolu se zámkem a dalšími historickými objekty obklopena zelení parků. Rovněž blízký lesOchůzky je příjemným místem klidu a odpočinku. 

Nad městem, mezi vinicemi, pak ční jeho důstojná dominanta – Větrný mlýn. Město disponuje plnou občanskou vybaveností, kde se mimo MŠ, ZŠ nachází i víceleté gymnáuzium a střední odborná škola se zaměřením na agropodnikání. Výbornou pověst má zdejší základní umělecká škola, zejm. její dětská dechovka, cimbálka a mužský pěvecký sbor. 

Město a jeho okolí je přímo protkáno lidovými tradicemi, vinařstvím a kulturou. Také pro sport jsou jak ve městě dobré podmínky a věhlasný je zejména ve 12 km vzdálených Němčičkách moderní sportovně relaxační komplex s nejníže položeným lyžařským areálem v Evropě. Výhodou bydlení je i bezesporu dobrá dopravní dostupnost do Brna.

https://www.pudnibytyklobouky.cz/